BMW E39 520i 2003 per pjese Tirane

Pjese kembimi per makina Data: 13/08/2019 13:28


Pagesa 2,500 Euro
Marka | Karburanti BMW
Karburanti Benzin
Kambio
Viti 2003
Kilometra 2
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Tirana, Albania
Lexime 125

Shes BMW E39 520i per pjese. Makina e karamboluar. Pervec shasise, baterise dhe radiatorit, te gjitha pjeset e tjera jane ne gjendje perfekte.