Goma 225 70r15 Gjirokaster

Pjese kembimi per makina Data: 27/10/2019 14:06

9,000 Leke

  • Goma 225 70r15
  • Goma 225 70r15
  • Goma 225 70r15
  • Goma 225 70r15


Pagesa 9,000 Leke
Marka | Karburanti Tjeter
Karburanti Tjeter
Kambio
Viti 2008
Kilometra 2
Qyteti - Zona Gjirokaster - Qender
Adresa Gjirokaster, Αλβανία
Lexime 277

Shes 4 goma 225 70r15 ne gjendje shume te mire te 4-ta 90 mij leke. 2 goma jane YOKOHAMA dhe 2 BRIGESTONE prodhim 2008