BMW SERIA 3, E46 Durres

Pjese kembimi per makina Data: 08/03/2020 16:24

175,000 Leke

  • BMW SERIA 3, E46
  • BMW SERIA 3, E46
  • BMW SERIA 3, E46
  • BMW SERIA 3, E46
  • BMW SERIA 3, E46
  • BMW SERIA 3, E46
  • BMW SERIA 3, E46


Pagesa 175,000 Leke
Marka | Karburanti BMW
Karburanti Benzin-Gaz
Kambio
Viti 2003
Kilometra 2
Qyteti - Zona Durres - Qender
Adresa L 15, Rruga Miqesia, Perball UAMD
Lexime 673

Shitet per pjese kembimi BMW SERIA 3, E46, Motor benzine, 2.5 litra, vaj dhe filtrat e motorit 4000 km qe nga koha e nderrimit, kamjo automatike, vaj dhe filtra kamjo 4000 km nga koha e nderrimit, desqe alumini, gomat e para te reja 4000 km rruge, gomat e mbasme kane kryer rreth 20 000 km.
Cmimi i shitjes 175'000 Leke (ne total).
Nese shitet me pjese kamje + motor 148'000 Leke, disqe + goma 27'000 Leke, pjeset e tjera ne total 35'000 Leke
Cel./WhatsApp/Viber.: +