Bmw X5-3.0 Diesel Tirane

BMW X5-3.0 Diesel , Viti Prodhimit 2003 me 254.000 km , kamio automatike , sallon lekure , sedilje elektrike + ngrohje , baxha xhami , xhama te zinj origjinal , disqe alumini , klima , letra te gjitha te paguara deri ne 06.09.2019 , ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike..
Cmimi—5500 Euro I Diskutueshem
Cel-( Not Allowed On Text)---Viber—WhatsAp---KLODI
Cel-( Not Allowed On Text)
Facebook---Auto Metaj
Instagram--AutoMetaj

Njoftime te Ngjashme