Shitet Ose Nderrohet - Toyota Corolla Tirane

Shitet ose nderrohet - Toyota Corolla - Viti prodhimit : 2005 - Motorri : 1.4 Nafte - KM : 202 000 km origjinale me liber servisi - Kambio : Automatike tip tronic - KLIMA Tronic - komanda ne timon - Konsumi : 4litra ne linj & 5.5litra ne qytet - ngjyra e shampanje e hapur - 4 xhama elektrik - Radio & CD Mp3 - - origjinal -- goma te reja -- E - Pasqyra elektrike mbyllje qendrore -- makina eshte shume e paster si jasht ne llamarine dhe ne tapceri nuk ka nevoj per as nje sherbim- Sherbimet e bera te gjitha - Dogana e Paguar - Kontakt : - Cel :( Not Allowed On Text) - FB >>>AUTO JULI<<

Njoftime te Ngjashme