Shitet Mercedes Benz A Class 170 Cdi Viti 2003 Tirane

Shitet Mercedes Benz A Class
Motorr 170 CDI Lungo
Viti 2003
ESP ABS EPS
Xhamat te 4 elektrik
Goma ne gjendje shum te mir
Taksa te paguara deri ne dhjetor
Kualidimi dhe siguracioni ka mbaruar
Cmimi 1750 Euro
Nr Tel ( Not Allowed On Text) ( Not Allowed On Text)

Njoftime te Ngjashme