Mercedes Benz E Clas. Tirane

Mercedes Benz E Clas.2.0.CDI. Automat
Me targuar dhe me letra prera..
Siguracion+taksa+kolaudim
Sherbime te sapo bera..
Vaj +filtra..etj etj
Te dhenat teknike
Importuar nga Gjermania
Baxha xhami larte ne gabin
Data e pare e regjistrimit.25/07/2005
Motorr: Nafte me 4 pistona..
Automjeti shoqerohet me liber sherbimi
Kamjo Automat
Pilot automatik
Numri dyerve 5
Numri veneve 5
Ngjyre gri metalizate
Hapje qendrore me pult 2 celesa
Klima
Radjo CD
Komanda ne timon
Mbeshtetese krahu
Drita mjergulle
Diaqe alumini
Gomat 100% te reja
Timon hidraulik
Xhamat ×4 me komandim elektrik bashke me pasqyrat
Makina eshte ne gjendje te shkelqyer.
TIP TOP
Cmimi: 6300 Euro
Per me shum info
Cel: ( Not Allowed On Text)

Njoftime te Ngjashme