Audi A8-4.2 Diesel Quatro Tirane

Audi A8-4.2 Diesel QUATRO , Viti Prodhimit 2011 me 268.000 km , pa perdor ne Shqiperi , dyert me thithje , sallon lekure , sedilje elektrike + ngrohje + ftohje + memory , navigator , kamer parkimi , cd player , bagazhier , sensor parkimi , klima bizonale , sensor drtitash , sensor shiu , disqe alumini , drita FULL LED , baxha xhami , sediljet mbrapa me ngrohje , radar , bagazhi hapje mbyllje me buton , perde elektrike , pasqyra me palosje , TEL , letra te gjitha te paguara deri ne 01.08.2019 , me te gjitha sherbimet e sapo bera , ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike..
Cmimi-29.000 Euro I Diskutueshem
Cel-( Not Allowed On Text)---Viber—WhatsAp---KLODI
Cel-( Not Allowed On Text)
Facebook---Auto Metaj
Instagram--AutoMetaj

Njoftime te Ngjashme