Shitet Mercedes Benz 211, Elegance Tirane

Shitet mercedes Benz, Elegance, viti 2003, motor 200, ekonomik. Full options, sallon lekure ne gjendje te shume te mire. Kambio automatike. Me sherbime te bera, dokumente te paguara per 1 vit. Ka dy gervishtje te vogla ne parakolp dhe parafango. Cmimi 5500 euro i padiskutueshem. Cel 0689035153