Mercedes-benz ... Tirane

SHITET OSE NDERROHET -MERCEDES-BENZ C 200 CDI-AVABGARD VITI-2004 -KM >>187000< NGJYRA GRI METALIK NE RREZATIM DIELLI ESHT ME PERLE KAMBIO MANUALE -TAPICERIA GJYSEM COP GJYSEM LEKURE SHUME E PASTER PA GERVISHTJE -DISQJE ALUMINI 16 -SENSORE SHIU DHE DRITASH ORIGJINALE--- SISTEM RADIO CD PLAY-SISTEM-NAVIGATOR I MADH -SEDILJE ELEKTRONIKE DHE ME NGROHJE- FUNKSIONALE -SHPEJTESI TEMPOMAT MULTIFUNKSIONALE -CLIMA TRONIK TE INTEGRUAR PARA DHE MBRAPA FUNKSIONALE -KOMPJUTER BOARD,AIRBAG-ABIES-ESP-PASQYRA ELEKTRONIKE -SISTEM MBYLLJE QENDRORE TE INTEGRUAR - XHAMA ME NUANCE BLU - MAKINA ZOTERON DY CELESA ORIGJINALE TE FABRIKES -MAKINES I JANE BERE QE TE GJITHA SHERBIMET DUKE FILLUAR NGA PJESET XHENERIKE - MOTORIKE- -PER INFO KONTAKTO NR -JU FALEMINDERIT PER MIREKUPTIMIN........MUND TE BEHET DHE NDERRIM ME MAKIN TJETER PER ME TEPER FOTO MUND TE NA NDIQNI NE FB >>AUTO JULI<<

Njoftime te Ngjashme