Shitet Audi A4 Premium Fier

Shitet Audi A4 premium
Benzine 2.0 TDI
Viti 2010
Drita Kseno, sedilje elektrike dhe me ngrohje, baxho xhami.
Ne gjendje shume te mire me sherbimet e bera. Letra te paguara per nje vit.
Cmimi 9500 Euro i diskutueshem
Nr Tel

Njoftime te Ngjashme