Bmw 530d M 6300euro Okazionnnnnnn Durres

Shitet Bmw Seria 5 viti 2004,automat,2996cc,e sapotarguar ardhur nga zvicra me letra per 1 vit.Makina eshte super full per tipin e vet.Ne super gjendje si motorrike dhe xhenerike.Te gjitha sherbimet e bera.Goma te 4 te reja,pa taks luksi,me 250000km me liber sherbimesh.
Opsione:
-M Packet Nga Fabrika(parakolb,llaska,mbrapakolb)
-Activ Steering..
-Disqe M 19
-Navi +CD+ Blututh + Aux
-Baxha Xhami
-Xhama Te Zinje Origjinal
-Dritat Kseno Bi Kseno Dynamic
-Pasqyra Antiverbuse
-Sensor Parkimi Origjinal Para Mbrapa..
-Sensor shiu+ Drite+Gome...
-Tapiceri lekure kafe
-Sendile Elektrike+Comfort + Ngrohje +Perthyrje.
-Sistem Satelitor SOS
-2 Celsa
-Stopa LED
-Tavan i zi kamosh
Makina Eshte Ne Gjendje Prefekte..! Nuk ka Nevoje Per As 1 lloj Sherbimi...Mund Ta Kontrolloni Ku Te Deshironi.Cmim i diskutueshem

Njoftime te Ngjashme