Clk 270 Cdi Kamio Automatike 145.000km Origjinale Durres

CLK 270 cdi kamio automatike - 140.000km origjinale - pilot automatik - navigator i madh - clima b-zone automatike - sedilje lekure - pasqyra te paloseshme (kromatike) - Timon druri - disqe alumini r16 - Makina eshte ne gjendje optimale motorrike xhenerike dhe vuzuale! Eshte targuar per here te pare ne muajin shkurt 2019
Cmimi: 5000 Euro

Njoftime te Ngjashme