Mercedes-benz Sprinter 515 Tirane

Mercedes-Benz Sprinter 515
Makina eshte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorrike.Autobus 21 vende.Me te gjitha dokumentat e rregullta.E ardhur nga Gjermania e paperdorur ne Shqiperi.Makina eshte e pajisur me kondicioner,pjesen e siperme e tavanit eshte panoramik,me frigorifer te vogel gjithashtu dera hapet me buton.Shitet per arsye mosperdorimi. Cmimi eshte i arsyeshem.
Vetem telefonata serioze +( Not Allowed On Text).

Njoftime te Ngjashme