Volkswagen Golf 6 Plus 2.0 Tdi Higline Viti 2009 Tirane

Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: e zeze
Kamjo......: automatik
Ftohja......: Klima
KM..........: 168000

shes volkswagen golf 6 PLUS 2.0 TDI HIGLINE VITI 2009 EURO 4 e sapo ardhur nga GJERMANIA me dogan te paguar ne gjendje perfekte e perdorur nga 1 pronar

me:
kambio automatike
klima
sensor para dhe mbrapa
sendilje ngohje
navigator i madh
xhama jeshil fabrike
2 celsa me pult
1 pronar

Cel. : ( Not Allowed On Text)

Njoftime te Ngjashme