Volvo V70 D5 2.4diesel Tirane

Volvo V70 D5 2.4Diesel , kamjo Automatike 240mij KM me liber servisi , vitit 9-2004 , Makina eshte e sapo ardhur nga zvicra , ne gjendje shume te mire pune shume e paster si jashte dhe brenda , disje alumini me goma te reja , tapiceri lekure me cope , butona ne timon , xhama elektrik , sensore parkimi , cdplayer , mbyllje qendrore me pult , 2celsa perkates , kondicioner , abs , esp.

Njoftime te Ngjashme