Shitet Bmw X5 Viti 2003 Tirane

Shitet BMW X5
Motorr 3.0 TDI
viti 2003
Look 2005
Nafte
Kambio automatike
Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike
Cmimi 3500 Euro
Nr Tel

Njoftime te Ngjashme