Volswagen Caddy Viti 2008, Benzine+gaz, Letrat Te Prera Sot, 6000 Euro Tirane

Shitet Volswagen Caddy, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, e mbajtur shume mire. SIGURACIONI ESHTE PRERE DITEN E SOTME. Motorri shume ekonomik pasi eshte me impjant gazi. E perdorur shume pak ne shqiperi. Ngjyra e kuqe. Goma pothuajse te reja. Dokumenta te rregullta. Cmimi 6000 Euro, dhe eshte goxha i arsyeshem ne krahasim me Caddyt e tjere me te njejtat karakteristika. Kontakt 0682444309

Njoftime te Ngjashme