Makine Ne Shitje Mercedes-benz Clk Tirane

Shitet Benz Mercedes CLK 270 Elegance.Coupe. Kamjo automat tiptronik Kondicioner Fuqia KW:147 ABS ESP SRS Drita mjegulle + drita automatike. Mbyllje Qendrore. Cd-player origjinal i mercedes Tapiceri shume e paster Me 18omij km origjinal. Disqe 18-she Brabus origjinal. 4 goma te reja.Ngjyra gri metalizato.Vaje e filtra tesapo bera. Taksa + siguracion te sapo paguara per nje vit. Servise te sapo bera,ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. E gatshme per cdo lloj prove.. 
💥Kontakt vetem ne whatsaap 💥

Njoftime te Ngjashme