Shitet Ford Fiesta Elbasan

Makina ne shitje Data: 30/05/2019 22:23

1,300 Euro

  • Shitet Ford Fiesta
  • Shitet Ford Fiesta
  • Shitet Ford Fiesta
  • Shitet Ford Fiesta


Pagesa 1,300 Euro
Marka | Karburanti Ford
Karburanti Benzin
Kambio Automatik
Viti 2001
Kilometra 180,000
Qyteti - Zona Elbasan - Qender
Adresa Elbasan, Albania
Lexime 1151

Shitet Ford Fiesta
Motorr 1.2
Viti 2001
Benzine
170.000 km
Disqe alumini, goma te reja 80%
Ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike, letra te paguara deri 27.03.2020
Cmimi 1300 Euro
Nr Tel