Mitsubishi Grandis Chariot Tirane

Makina ne shitje Data: 25/06/2019 12:56

800 Euro

  • Mitsubishi Grandis Chariot
  • Mitsubishi Grandis Chariot
  • Mitsubishi Grandis Chariot
  • Mitsubishi Grandis Chariot
  • Mitsubishi Grandis Chariot

Mitsubishi Grandis Chariot

Sell for reasons not using a second machine. Very kept and clean as a 6 + 1 parking place 2, original black rubber tires 80% very special dinghy with sliding and foldable as needed.


Pagesa 800 Euro
Marka | Karburanti Mitsubishi
Karburanti Benzin
Kambio Steptronic-Tiptronic
Viti 1998
Kilometra 180,000
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Rruga Don Bosko, Tirana, Albania
Lexime 2110

Shitet per arsyje mos perdorimi e kam makine te dyte . Shum e mbajtur dhe e paster si makine 6+1 vende kondicjoner 2 , xhama te zinj origjinal goma 80 % sendile shum te vecanta me rreshqitje dhe te palosshme sipas nevojes .