Shitet Audi A3 Tirane

Makina ne shitje Data: 03/07/2019 14:51

5,500 Euro

  • Shitet Audi A3
  • Shitet Audi A3
  • Shitet Audi A3

Sell Audi A3

Sell Audi A3 in very good motor and generic condition.
The car is picked up at 0 km, with a free service and you can check where you want it.


Pagesa 5,500 Euro
Marka | Karburanti Audi
Karburanti Nafte
Kambio Manual
Viti 2005
Kilometra 150,000
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Robert Shvarc, Tirana, Albania
Lexime 964

Shitet Audi A3 ne gjendje shume te mire motorike dhe gjenerike.
Makina eshte marr me 0 km, me liber sherbimi dhe mund ta verifikoni ku te doni.