MERCEDEZ BENZ EVO 280 Tirane

Makina ne shitje Data: 13/06/2019 11:38

MERCEDEZ BENZ EVO 280

MERCEDES BENZ ENGINE MACHINE 2006 GREEN COLOR WITH HEATING AND ELECTRIC HEATING SYSTEM SENSOR..THE


Pagesa 6,500 Euro
Marka | Karburanti Mercedes-Benz
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2006
Kilometra 150,000
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Don Bosco, Tirana, Albania
Lexime 596

MAKINE MERCEDEZ BENZ evo 280 i VITIT 2006 NGJRE E ZEZE ME SISTEM NGROHJE DHE FTOHJE XHAMA ELEKTRIK .ME SENSORE .ne gjendje te mirembajtur