OKAZION Tirane

Makina ne shitje Data: 20/07/2019 15:40

1,700 Euro

  • OKAZION
  • OKAZION

OKAZION

OKAZION

Golf IV is sold, year 1999, white. 1.9 diesel engine, simple TDI! Super Economical! The car is in very good motor and generic condition! Regular periodic services and all paid cards! Has been used in the last 6 years by only one family member! Upholstery in excellent condition, new tires!


Pagesa 1,700 Euro
Marka | Karburanti Volkswagen
Karburanti Nafte
Kambio Manual
Viti 1999
Kilometra 300,000
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Don Bosco, Tirana, Albania
Lexime 2286
OKAZION 1.png (Format ) | OKAZION 2.png (Format ) | OKAZION 3.png (Format ) |

OKAZION

Shitet golf IV, viti 1999, i bardhe. Motor nafte 1.9, TDI e thjeshte! Super ekonomik! Makina eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike! Sherbime te rregullta periodike dhe me letra te gjitha te paguara! Eshte perdorur ne 6 vitet e fundit vetem nga nje person familjar! Tapiceria ne gjendje te shkelqyer, gomat e para te reja!