super Okazion BMW 320 Tirane

Makina ne shitje Data: 16/07/2019 17:52

2,100 Euro

  • super Okazion BMW 320
  • super Okazion BMW 320

super Okazion BMW 320

Okazion, sold Bmw 320, oil, documents by February 2020, very economical and in very good condition and with services performed, consumption 5 liters per 100 km


Pagesa 2,100 Euro
Marka | Karburanti BMW
Karburanti Nafte
Kambio Manual
Viti 2001
Kilometra 180,000
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Komuna e Parisit, Tirana, Albania
Lexime 1171

Okazion, shitet Bmw 320, nafte, dokumentat deri Shkurt 2020, shume ekonomike dhe ne gjendje shume te mire dhe me sherbimet e kryera, konsum 5 litra per 100 km