Shitet Tirane

Makina ne shitje Data: 13/08/2019 22:03

5,800 Euro

for sale

Vauxhall insignia (opel) for sale. The car has just arrived from England with English license plates and arm. Automatic truck In very good condition, full service, new 18 ”tires etc. The price is negotiable


Pagesa 5,800 Euro
Marka | Karburanti Vauxhall
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2010
Kilometra 150,000
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Rruga Idriz Dollaku, Tirana, Albania
Lexime 142
Shitet 19FC388F-FC66-4250-ABF2-0EDA01589C93.png (Format png) | Shitet FDDFB73F-5469-4268-BD97-B3042D7C9B86.png (Format png) | Shitet 6AAE13E8-079D-4525-824A-A4E2F2AA2233.png (Format png) | Shitet 4515138D-9B5D-4B56-9D2A-941555724B65.png (Format png) | Shitet D5C59A42-EA29-460B-A549-54D33F3EAACB.png (Format png) |

Shitet vauxhall insignia (opel). Makina sapo ka ardhur nga anglia esht me targa dhe krah anglez. Kamio automatike Ne gjendje shum te mir ,full servis, goma te reja 18” etj. Cmimi esht i dislutueshem

Njoftime te Ngjashme