Focus benzin 1.6 me dogan 2009 Zvicra gjendje perfekte Tirane

Makina ne shitje Data: 18/08/2019 13:08

3,300 Euro

  • Focus benzin 1.6 me dogan 2009 Zvicra gjendje perfekte
  • Focus benzin 1.6 me dogan 2009 Zvicra gjendje perfekte
  • Focus benzin 1.6 me dogan 2009 Zvicra gjendje perfekte
  • Focus benzin 1.6 me dogan 2009 Zvicra gjendje perfekte

Focus 1.6 petrol with custom 2009 Switzerland Perfect condition

Ford focus 1.6 petrol 2009 Newcomer Switzerland with paid customs
With glass air conditioning and mirrors central locking with automatic pilot dashboard
Board computers
Perfect condition new tires
The engine simply fits 100% into the gas


Pagesa 3,300 Euro
Marka | Karburanti Ford
Karburanti Benzin
Kambio Manual
Viti 2009
Kilometra 130,000
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania
Lexime 556

Ford focus 1.6 benzin 2009 Zvicra e sapoardhur me dogan te paguar
Me kondicioner xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendrore me pult pilot automatic
Kompjuter bordi
Gjendje perfekte goma te reja
Motor I thjesht pershtatet 100%ne gaz