A clss 1.5 gaz/benzin Tirane

Makina ne shitje Data: 11/09/2019 13:48

A clss 1.5 gas gasoline

The car in perfect condition both externally and internally does not need any service. Year 2005 with 4 doors, 4 electric windows, electric mirrors, rain sensor, lighting sensor, air conditioner, front heated seats, original front and rear parking sensors, windshield wipers, board computer, led and inside led lamps, central dashboard, with 2 celsius. Disk cassette player with built-in bluetooth. Documents paid until August 2020. Gas plant mounted on August Eltoni and Redi cruise line with 2 years warranty, super economical with 550 lek 100km gas. Gas indicated in the circulation permit. The car has been fitted with turbochargers with front brake discs, drum brakes. August oil spilled on Castrol, lubricant and car oil filter also spotted on August brand Bosch. Cars in perfect condition. 193,000 km The car came from Germany in June 2019, unused in Albania.


Pagesa 4,500 Euro
Marka | Karburanti Mercedes-Benz
Karburanti Benzine-Gaz
Kambio Manual
Viti 2005
Kilometra 180,000
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Rruga Sami Frasheri, Tirana, Albania
Lexime 149

Makina ne gjendje perfekte si nga jashte dhe nga brenda nuk ka nevoj per as1 sherbim. Viti 2005 me 4 dyer, 4 xhama elektrik, pasqyrat elektrike, sensor shiu, sensor ndricimi, kondicioner, sediljet para me ngrohje, sensor parkimi origjinal para dhe mbrapa, baxha xhami, kompjuter bordi, llamba led jasht dhe brenda, hapje qendrore me pult, me 2 celsa. Kasetofoni me disk dhe me blootuth te integruar. Dokumentat te paguara deri ne gushte 2020. Impianti i gazit i montuar ne gushte te Eltoni dhe Redi ne fushe kruje me 2 vjet garanci, super ekonomik me gaz 550 lek 100km. Gazi i shenuar ne lejen e qarkullimit. Makines i jan ndruar ferotat bashk me disqet e frenave para mbrapa, frenat e dores tamburot. vaji i ndrur ne gushte Castrol, filtri i vajit i gabines dhe i makines i ndruar gjithashtu ne gushte te markes Bosch. Makina ne gjendje perfekte. 193000 km Makina ka ardhur nga gjermania ne qeshor 2019, e pa perdor ne shqiperi.