Xhip Land Rover Freelander Viti 2003, 2.750 Euro Vlore

Makina ne shitje Data: 08/11/2019 21:09

2,750 Euro

  • Xhip Land Rover Freelander Viti 2003, 2.750 Euro
  • Xhip Land Rover Freelander Viti 2003, 2.750 Euro
  • Xhip Land Rover Freelander Viti 2003, 2.750 Euro

Jeep Land Rover Freelander Year 2003, 2.750 Euro

Licensed (documents renewed in May 2020). The car is in very good condition (imported and used in Albania only by the owner).
The controversial price


Pagesa 2,750 Euro
Marka | Karburanti Land Rover
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2003
Kilometra 110,000
Qyteti - Zona Vlore - Lungomare
Adresa Lungomare
Lexime 1230

E targuar(dokumentat rinovohen ne maj 2020). Makina eshte ne gjendje shume te mire(importuar dhe perdorur ne Shqiperi vetem nga pronari).
Cmimi i diskutueshem