Renault Scenic Durres

Makina ne shitje Data: 28/03/2020 14:30


Pagesa 1,450 Euro
Marka | Karburanti Renault
Karburanti Nafte
Kambio Manual
Viti 2002
Kilometra 180,000
Qyteti - Zona Durres - Qender
Adresa Durres, Albania
Lexime 1820

Shitet Renault Scenic

Motorr 1.9

Viti 2002

Nafte

Kambio manuale

Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike

Letra te paguara

Cmimi 1450 Euro

Per me shume informacion, me kontaktoni!