OKAZZZIOON Vlore

Makina ne shitje Data: 02/04/2020 22:13

6,500 Euro

  • OKAZZZIOON
  • OKAZZZIOON
  • OKAZZZIOON
  • OKAZZZIOON


Pagesa 6,500 Euro
Marka | Karburanti Toyota
Karburanti Nafte
Kambio Manual
Viti 2007
Kilometra 200,000
Qyteti - Zona Vlore - Qender
Adresa Rruga Gjergj Araniti, Vlore, Albania
Lexime 363


Shitet rav4 super gjendje njgjyre blu e erret sdilje lekure e zeze me ngrohje fryrje dhe elktrike ,pasqyra me palosje sensore parkimi pilot automatik xhama te zinj origjinal, 2.2nafte shitet per arsye emigrimi latrat deri ne gusht 2020 te paguara sherbimet e sapo bera vaj filtra frena dhe rripa cmimi i diskutueshem per me shume tel