Jeep Wrangler Sport Tirane

Makina ne shitje Data: 25/03/2020 14:24

27,500 Euro

  • Jeep Wrangler Sport
  • Jeep Wrangler Sport
  • Jeep Wrangler Sport
  • Jeep Wrangler Sport
  • Jeep Wrangler Sport
  • Jeep Wrangler Sport


Pagesa 27,500 Euro
Marka | Karburanti Jeep
Karburanti Benzin
Kambio Automatik
Viti 2015
Kilometra 150,000
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Tirana, Albania
Lexime 286

Shitet Jeep Wrangler Sport
Motorr 3.6
Viti 2015
Benzine
165.000 km
Ne gjendje shume te mire
Mund te behet dhe cabriolet
Letra te paguara per nje vit
Cmimi 27.500 Euro

Njoftime te Ngjashme