Daf xf 460 Durres

Makina ne shitje Data: 26/03/2020 11:58


Pagesa 28,000 Euro
Marka | Karburanti Tjeter
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2010
Kilometra 300,000
Qyteti - Zona Durres - Zone Periferike
Adresa Sukth i Ri, Albania
Lexime 167

Daf xf 460
Viti 2010 ka ardhur nga hollanda ka punuar shum pak esht shum i mbajtur. Kamjoni eshte me letra por dokumetat i ka te pezulluara perkohesisht. Ka afersisht 900 mij km origjinale. SHITET ME GJITH RIMORKIO
Rimorkio eshte : Shmitz viti 2008 me
gjasht goma te reja te pa perdorura fare, frena te reja , dhe mushamaja e re.
Kamioni eshte me goma te reja.
Kamioni eshte me kambio automatike, ka frigorifer, dhe webasto (ngrohje) dhe me retarder te mir. ESHT KAMJON MERAKLIU. CMIMI I DISKUTUSHEM

Njoftime te Ngjashme