Shitet Ford focus 2002 ne gjendje te shkelqyer me liber sherbimesh! Tirane

Makina ne shitje Data: 23/05/2020 17:12

2,200 Euro

  • Shitet Ford focus 2002 ne gjendje te shkelqyer me liber sherbimesh!
  • Shitet Ford focus 2002 ne gjendje te shkelqyer me liber sherbimesh!
  • Shitet Ford focus 2002 ne gjendje te shkelqyer me liber sherbimesh!


Pagesa 2,200 Euro
Marka | Karburanti Ford
Karburanti Nafte
Kambio Manual
Viti 2002
Kilometra 300,000
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania
Lexime 193

Shes ford focus 2002 1.8 Tdci ne gjendje shume te mire pa asnje lloj problemi. Makina eshte perdorur nga femer edhe eshte bler ne koncesionar dhe ka liber sherbimesh te rregullta per cdo servis qe i eshte ber, ka 301.000 km.