Okazion Shitet Ford Fiesta Tirane

Shitet Ford Fiesta viti i prodhimit 1997
Motorri 1.2 benzin dhe shum ekonomike
Me letra te rregullta deri ne muajin nentore
Ne gjendje shum te mire motorike dhe xhenerike.
Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e tel ( Not Allowed On Text)
Cmimi 900Euro i diskutueshem

Njoftime te Ngjashme