Shes makin opel astra Durres

Makina ne shitje Data: 19/10/2020 16:35 Post Id: 236770


extra info
Pagesa 1,500 Euro
Marka | Karburanti Opel
Karburanti Nafte
Kambio Manual
Viti 2000
Kilometra 200,000
Qyteti - Zona Durres - Zone Periferike
Adresa Rruga Rinia, Durres, Albania
Lexime 1251

Ne gjendje shume te mire letrat i kane mbaruar.me portobagaxh.ekonomike dhe shume e perdorshme per pune.cmimi i diskutushem