E gacme per cdo lloj prove te gjitha letrat e prea dhe sherbimet e sapo bera shitet per arsye emigri Tirane

Makina ne shitje Data: 20/10/2020 20:13 Post Id: 253751

1,500 Euro

  • E gacme per cdo lloj prove te gjitha letrat e prea dhe sherbimet e sapo bera shitet per arsye emigri
  • E gacme per cdo lloj prove te gjitha letrat e prea dhe sherbimet e sapo bera shitet per arsye emigri
  • E gacme per cdo lloj prove te gjitha letrat e prea dhe sherbimet e sapo bera shitet per arsye emigri


extra info
Pagesa 1,500 Euro
Marka | Karburanti Renault
Karburanti Nafte
Kambio Manual
Viti 2004
Kilometra 180,000
Qyteti - Zona Tirane - Sauk
Adresa Rruga Sauku, Tirana, Albania
Lexime 3620

Rreno senic viti 2004 taksat e sapo prera per 1 vit dhe siguracjoni i sapo paguar gomat 90% i gacm per cdolloj prove