Makina ne Shitje Tirane

Makina ne shitje Data: 17/12/2020 21:24 Post Id: 281274


extra info
Pagesa 6,500 Euro
Marka | Karburanti Fiat
Karburanti Benzin
Kambio Automatik
Viti 2014
Kilometra 90,000
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania
Lexime 499

Shitet Fiat 500c i ardhur nga Kanadaja i pa perdorur ne Shqiperi ne gjendje te persosur motorrike dhe xhenerike.Tapiceri lekure Aux.Usb.ngrofse serdilesh,full baxho etj...
Makina ka 85000km origjinale e gacme per cdo prov.
Cmimi:6500Euro i diskutueshem(makina esht pa dogan)