CITROEN C2 1.4 NAFT AUTOMATIKE GJENDJE PERFEKTE🇩🇪 Durres

Makina ne shitje Data: 24/01/2021 18:01 Post Id: 294340


extra info
Pagesa 2,700 Euro
Marka | Karburanti Citroen
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2004
Kilometra 130,000
Qyteti - Zona Durres - Zone Periferike
Adresa Lagja 14 Shkozet/Durres posta nishtulles
Lexime 491

SHITET CITROEN C2,1.4 NAFT E VITIT 2004,ME KAMIO AUTOMATIKE,ME DOGANE TE PAGUAR,E ARDHUR NGA GJERMANIA,MAKINA ESHT NE GJENDJE PERFEKTE XHENERIKE DHE MOTORRIKE,4 SENDILE,2 DYER,XHAMA ELEKTRIK,RADIO,CD,ME KLIMA TRONIK,MARSHE NE TIMON F1/F2,GOMA ME DISQE,PASQYRA ME PALOSJE,PASQYRA ELEKTRIKE,XHAMI PERPAREM NGJYR LEJLA ORIGJINALE,NUK E TREGON SHPEJTESINE QE JE DUKE ECUR,XHAMA TE ZINJ,MAKINA SHITET DHE NE FATUR TVSH TE GJITHA TE PAGUARA VETEM PER TARGA