Mercedes Benz E 280 Tirane

Makina ne shitje Data: 24/01/2021 19:45 Post Id: 296260


extra info
Pagesa 8,000 Euro
Marka | Karburanti Mercedes-Benz
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2006
Kilometra 180,000
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania
Lexime 153

Shitet E280 motori EVO me 280.000km i 2006 ne gjendje karozerie dhe motori perfekte esht mbajtur parkuar n garazhe goma t reja kambio automatike drita xenon extra te tj cmimi 8000 euro i diskutushem jo me nderrim