Makinae ne shitje. Tirane

Makina ne shitje Data: 31/01/2021 15:07 Post Id: 298872


extra info
Pagesa 1,500 Euro
Marka | Karburanti Ford
Karburanti Nafte
Kambio Manual
Viti 2002
Kilometra 180,000
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Ali Demi, Tirana, Albania
Lexime 1054

FORD FOCUS
Viti 2002
1.8 nafte
Te gjitha sherbimet e bera
Vaji dhe filtat te sapo nderruara
Shume e paster nga brenda
Goma te reja
Ne gjendje shume te mire pune
Shitet per arsye emigrimi
Cmimi 1500 Euro i diskutueshem