OKAZION VW TOURAN 1.9 naft 2008 Tirane

Makina ne shitje Data: 28/02/2021 19:56 Post Id: 308410


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Marka | Karburanti Volkswagen
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2008
Kilometra 150,000
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Gjik Kuqali, Tirana, Albania
Lexime 623

Shitet per arsye mosperdorimi VW Touran 1.9 nafte vetem 178mij km.
Makina eshte ne gjendje perfekte mekanike dhe estetike
Nje makin perfekte per familjar , shume e rehatshme dhe ekonomike.
Ka te gjitha opsionet e llojit te vet
4+1 vende ne dokumenta
Mund te kthehet ne 6+1
Letrat e paguara deri ne shkurt 2022
Cmimi i diksutueshem
Per me shume info telefononi