Shitet Tirane

Makina ne shitje Data: 23/02/2021 09:57 Post Id: 308446


extra info
Pagesa 7,500 Euro
Marka | Karburanti Nissan
Karburanti Nafte
Kambio Manual
Viti 2010
Kilometra 180,000
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Rruga 5 Maji, Tirana, Albania
Lexime 175

Shitet Nisan Qashqai viti i prodhimit 2010
Ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorrike
Dokumentat deri tetor 2021.