Shitet Golf Iv Okazion!! Tirane

Ne gjendje shume te mire me sherbime te kryera. Vaj dhe filtra te sapo nderruara. Makina eshte vit prodhimit 2001, me motor benzine 1.4 .Me letra te prera deri ne shkurt te vitit 2019. Eshte e pajisur me sistem audio seb ashku me vufer. Pasqyra & xhama elektrik, kondicioner, gome rezerve se bashku me pajisje te tjera per nderrimin e saj. Cmimi 1400 euro. Te interesuarit te kontaktojne ne nr ( Not Allowed On Text)

Njoftime te Ngjashme