Okazioooooonnn Fiat Panda 1.24 Benzin Gaz 2007 Tirane


Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzine
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhe
Komuna: Tirane
Struktura e vetures:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Panda
Shes fiat panda 1.24 benzin gaz e 2007 me kolaudim te sapo ber , kjo nenkupton me te gjitha sherbimet te sapo kryera, vaj filtra kandele dy amortizatoret e pare, stabilizatoret. Freksioni, ferrota tamburo etj te bera te reja para nje viti etj} makina eshte ne gjendje shume te mire si xhenerike dhe motorike.
shitet per arsye se me duhet nje makine me e madhe. ka pak te gervishtura dhe nuk i punon kondicioneri, POR JA MAR PERSIPER TJA REGULLOJ OSE ULJE CMIMI......
Vemendje ,,,,,,, makina harxhon me pak se nje telefon, si nga pjeset ashtu dhe nga karburanti.

Njoftime te Ngjashme