Ford Fiesta 1.4 Nafte Tirane

FORD FIESTA 1.4 nafte 2004
kambio manuale,xhama elektrik,radio cd,komandat e radios ne timon,...gjithe sherbimet e bera.Targa dhe taksa te paguara.
235000 km
2400 euro
cel.

Njoftime te Ngjashme