Opel Corsa 1.3 Naft 2004 Berati

Okazion Shes Opel corsa 1.3 nafte 2004 makina esht e ardhur nga Italia me dogan te paguar dhe letra te paguara per nje vit makina esht shum e paster si jashte ashtu edhe brenda komanda ne timon radio CD si dhe klima me ekran dixhital goma te reja...etj 2000 euro.....i pa diskutushem

Njoftime te Ngjashme