Shitet Audi A3 Motorr 2.0 Tdi 2003 Tirane

Shitet Audi A3
Motorr 2.0 TDI
Viti 2003
Nafte
Dogana e paguar
Makina esht ne gjendje shume te mir motorike dhe xhenerike
Vetem shitje jo nderrim.
Cmimi 3500 Euro
Nr.Tel: ( Not Allowed On Text)

Njoftime te Ngjashme