Shitet Mercedes Benz A Class 170 Cdi Viti 2003 Tirane

Makina ne shitje Data: 16/06/2019 19:17

1,750 Euro

  • Shitet Mercedes Benz A Class 170 CDI Viti 2003
  • Shitet Mercedes Benz A Class 170 CDI Viti 2003
  • Shitet Mercedes Benz A Class 170 CDI Viti 2003
  • Shitet Mercedes Benz A Class 170 CDI Viti 2003


Shitet Mercedes Benz A Class
Motorr 170 CDI Lungo
Viti 2003
ESP ABS EPS
Xhamat te 4 elektrik
Goma ne gjendje shum te mir
Taksa te paguara deri ne dhjetor
Kualidimi dhe siguracioni ka mbaruar
Cmimi 1750 Euro
Nr Tel

Pagesa 1,750 Euro
Marka Mercedes-Benz
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2003
Kilometra 180,000
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Tirana, Albania
Lexime 3816