Pllaka per shtepi Tirane

Ndertime dhe Ristrukturime Data: 13/05/2019 20:14

120,000 Leke


Pagesa 120,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Rruga Zonja Curre, Tirana, Albania
Lexime 525

pllaka per shtepi
Jane te blera, te reja nga dy kompani te njohura. Per disa arsye familjare pllakat nuk jane perdorur dhe jane ne kuti. Jane per nje ambjent 100 m2. ( duke perfshire edhe 2 tualete)
Cmimi ne total 120 000 leke te reja.
Per ambjentin e shtepise pllakat jane te madhesise 60 me 60, te bardha.